Je 12. október! Ideálny čas na harmonogram vianočných programov Freeform!

Je to už najúžasnejšie obdobie roka!

Vzduch je o niečo chladnejší, listy sa začali meniť a dekorácie všetkých sú pekné a strašidelné. Vieš, čo to znamená, že? Je čas na začnite myslieť na Vianoce!

Freeform práve ohlásili svoj mesačný blok vianočných filmov, ktoré budú vysielané počas celého mesiaca november (aka Vianoce: Počiatky ). Máme bonafidové klasiky ako Sám doma „Disneyho požehnané„ sezónne darčeky “ Zmrazené , a, hm, Hry o život volebné právo. Čo myslíte, dostala Peeta na Vianoce Katniss? Nový luk? Z vysielania stiahnem svoju odpoveď.



Pozrite sa na úplný programový blok Freeformu „Kickoff to Christmas“ od 1. novembra. A ešte nejaké ďalšie, sezónne vhodné programovanie, tu naše obľúbené halloweenske filmy všetkých čias.

Obrázok cez Universal

  • Nedeľa 1. novembra
  • 7:30 - „E.T. mimozemšťan
  • 10:05 - „Jingle All the Way 2“
  • 12:05 - „Deck the Halls“ (2006)
  • 14:10 - „Herný plán“
  • 16:50 - „Matilda“
  • 18:55 - „Frozen“ (animovaný Disney)
  • 21:25 - „Coco“ (Disney-Pixar)
  • 23:55 - „Vianoce s Kranks“
  • Pondelok 2. novembra
  • 12:00. - „Vianoce s Kranks“
  • 14:05 - „Matilda“
  • 16:10 - 'Hry o život'
  • 19:25 - 'Hry o život: Skúška ohňom'
  • Utorok 3. novembra
  • 11:00 - „Hunger Games“
  • 14:00 - 'Hry o život: Skúška ohňom'
  • 17:30 - „Hunger Games: Mockingjay, 1. časť“
  • 20:00 - „The Hunger Games: Mockingjay, časť 2“
  • 12:00 - „Kradnutie Vianoc“
  • Streda 4. novembra
  • 10:30 - „Hunger Games: Mockingjay, 1. časť“
  • 13:00. - „The Hunger Games: Mockingjay, časť 2“
  • 16:00. - „Čarodejníkov učeň“ (2010)
  • 18:30 - „Frozen“ (animovaný Disney)
  • 21:00. - „Shrek“
  • 12:00 - „Jingle All the Way 2“
  • Štvrtok 5. novembra
  • 10:30 - „Simpsonovci“
  • 17:00 - „Shrek“
  • 19:00. - „Hercules“ (Disney Animated)
  • 21:00. - „Inside Out“ (Disney-Pixar)
  • 12:00 - „Early Man“
  • Piatok 6. novembra
  • 10:30 - „Boxtrolls“
  • 12:30 - „Alvin a Chipmunkovia“ (2007)
  • 14:30 - „Alvin a Chipmunkovia: Squeakquel“
  • 16:30 - „Santa Clause“
  • 18:30 - „Santa Clause 2“
  • 21:00. - „The Santa Clause 3: The Escape Clause“
  • 12:00 - „Simpsonovci“

Obrázok prostredníctvom Sony Pictures Animation

  • Sobota 7. novembra
  • 7:00 - „Boxtrolls“
  • 9:00 - „Alvin a Chipmunkovia“ (2007)
  • 11:00 - „Alvin a Chipmunkovia: Squeakquel“
  • 13:05 - „Prancer sa vracia“
  • 15:10 - 'Oblačno, miestami fašírky'
  • 17:15 - „Oblačno, miestami fašírky 2“ - premiéra v nezávislom formáte
  • 19:20 - „Minions“ - premiéra vo voľnom formáte
  • 21:25 - „Despicable Me 3“ - premiéra vo voľnom formáte
  • 23:30 - „Zázrak na 34. ulici“ (1994)
  • Nedeľa 8. novembra
  • 7:00 - „Mistle tóny“
  • 9:00 - „Prancer sa vracia“
  • 11:00 - „Zamračené, miestami fašírky“
  • 13:05 - 'Oblačno miestami fašírky 2'
  • 15:10 - „Nočná mora pred Vianocami Tima Burtona“
  • 16:50 - „Minions“
  • 18:55 - „Despicable Me 3“
  • 21:00. - „Zootopia“ (animovaný Disney)
  • 23:30 - „Vráska v čase“ (2018) - premiéra vo voľnom formáte
  • Pondelok 9. novembra
  • 12:00. - „Mŕtva nevesta Tima Burtona“
  • 14:00 - „Čarodejníkov učeň“ (2010)
  • 16:30 - „Alice in Wonderland“ (2010) (živá akcia)
  • 19:00. - „Tarzan“ (animovaný Disney)
  • 21:00. - „Shrek“
  • 12:00 - „Mŕtva nevesta Tima Burtona“
  • Utorok 10. novembra
  • 11:30 - „E.T. mimozemšťan “
  • 14:05 - „Hrbáč Notre Dame“ (1996) (Disney Animated)
  • 16:10 - „Chicken Little“ (animované Disney)
  • 18:15 - „Shrek“
  • 20:20 - „Wonder“
  • 12:00 - „Príbeh Popolušky“
  • Streda 11. novembra
  • 10:30 - „Kazateľova žena“
  • 13:00. - „Wonder“
  • 15:30 - 'Príbeh o Popoluške'
  • 17:30 - „The Princess Diaries 2: Royal Engagement“
  • 20:00 - 'Simpsonovci'
  • 12:00 - „Príbeh Popolušky: Ak sa topánka hodí“
  • Štvrtok 12. novembra
  • 13:30 - „Deck the Halls“ (2006)
  • 15:30 -'Oblačno miestami fašírky 2'
  • 17:30 - „Mary Poppins“ (1964)
  • 20:30 - „Christopher Robin“ (2018) - premiéra vo voľnom formáte
  • 12:00 - „Turecká kvapka“
  • Piatok 13. novembra
  • 13:30 - 'Oblačno miestami fašírky 2'
  • 15:30 - „The Goonies“
  • 18:00 - „The Parent Trap“ (1998)
  • 21:00. - „Tajný život domácich miláčikov“ - premiéra v nezávislom formáte
  • 12:00 - „Simpsonovci“
  • Sobota 14. novembra
  • 7:00 - „The Goonies“
  • 9:35 - „Simpsonovci“
  • 12:35 - „Disney’s A Christmas Carol“ (2009)
  • 14:40 - „Lilo & Stitch“ (Disney Animated)
  • 16:40 - „Tajný život domácich miláčikov“
  • 18:45 - 'Sám doma'
  • 21:15 - „Sám doma 2: Stratený v New Yorku“
  • 23:55 - „Perfektná dovolenka“
  • Nedeľa 15. novembra
  • 7:00 - „Deck the Halls“ (2006)
  • 9:05 - „Životná veľkosť 2: Štedrý večer“
  • 11:10 - „Perfektná dovolenka“
  • 13:15 - 'Hry o život'
  • 16:30 - 'Hry o život: Skúška ohňom'
  • 20:05 - „The Hunger Games: Mockingjay, časť 1“
  • 22:45 - „The Hunger Games: Mockingjay, časť 2“

Obrázok cez Lionsgate

pákový efekt (televízny seriál) obsadenie
  • Pondelok 16. novembra
  • 11:30 - „The Hunger Games: Catching Fire“
  • 15:00 - „The Hunger Games: Mockingjay, časť 1“
  • 17:30 - „The Hunger Games: Mockingjay, časť 2“
  • 20:30 - „Pitch Perfect“
  • 12:00 - „Mistle-tóny“
  • Utorok 17. novembra
  • 10:30 - „Prázdniny v putách“
  • 12:30 - „Kazateľova žena“
  • 15:00 - „Stážista“
  • 17:30 - „Pitch Perfect“
  • 20:00 - 'Láska vlastne'
  • 12:00 - „Perfektná dovolenka“
  • Streda 18. novembra
  • 11:30 - „Perfektná dovolenka“
  • 13:30 - „Stážista“
  • 16:00. - 'Láska vlastne'
  • 19:00. - „Deck the Halls“ (2006)
  • 21:00. - „Disney’s A Christmas Carol“ (2009)
  • 12:00 - „Príbeh Popolušky“
  • Štvrtok 19. novembra
  • 12:00. - „Turecká kvapka“
  • 14:00 - 'Príbeh o Popoluške'
  • 16:00. - „Princezná nevesta“
  • 18:30 - „Matilda“
  • 20:30 - „Zázrak na 34. ulici“ (1994)
  • 12:00 - „Je to veľmi veselý vianočný film o Muppetovi“ - premiéra v nezávislom formáte
  • Piatok 20. novembra
  • 10:30 - „Prancer sa vracia“
  • 12:35 - „Matilda“
  • 14:40 - 'Oblačno, miestami fašírky'
  • 16:45 - „Hercules“ (Disney Animated)
  • 18:50 - „Minions“
  • 20:55 - „Despicable Me 3“
  • 12:00 - „Simpsonovci“
  • Sobota 21. novembra
  • 7:00 - „Prancer sa vracia“
  • 9:10 - „Bon Voyage Charlie Brown“
  • 10:45 - „Simpsonovci“
  • 12:15 - 'Oblačno, miestami fašírky'
  • 14:20 - „Bolt“ (animovaný Disney)
  • 16:30 - „Minions“
  • 18:40 - „Despicable Me 3“
  • 20:45 - 'DR. Seuss ‘How the Grinch Stole Christmas” (2000)
  • 23:25 - „Shrek“
  • 1:30 - „Scared Shrekless“
  • Nedeľa 22. novembra
  • 7:00 - „Bon Voyage Charlie Brown“
  • 8:30 - „Simpsonovci“
  • 10:00 - „Alvin a Chipmunkovia“ (2007)
  • 12:00. - 'Alvin a Chipmunkovia: Squeakquel.'
  • 14:00 - „Shrek“
  • 16:05 - 'DR. Seuss ‘How the Grinch Stole Christmas” (2000)
  • 18:45 - 'Sám doma'
  • 21:15 - „Sám doma 2: Stratený v New Yorku“
  • 23:55 - „Čierny betlehem“ - premiéra vo voľnom formáte “
  • Pondelok 23. novembra
  • 11:00 - „E.T. mimozemšťan “
  • 13:40 - „Princezná nevesta“
  • 16:10 - „The Princess Diaries 2: Royal Engagement“
  • 18:50 - „Inside Out“ (Disney-Pixar)
  • 20:55 - „Tajný život domácich miláčikov“
  • 12:00 - „Simpsonovci“
  • Utorok 24. novembra
  • 11:00 - „Zdobenie Disney: Prázdninové kúzlo“
  • 12:00. - „Deck the Halls“ (2006)
  • 14:00 - „The Goonies“
  • 16:30 - „Herný plán“
  • 19:00. - „Tajný život domácich miláčikov“
  • 21:00. - „Shrek“
  • 12:00 - „Prancer sa vracia“
  • Streda 25. novembra
  • 10:30 - „Prancer sa vracia“
  • 12:30 - „The Goonies“
  • 15:00 - „Vianoce s Kranks“
  • 17:00 - „Penguins of Madagascar“ - premiéra v nezávislom formáte
  • 19:00. - „Shrek“
  • 21:00. - „Tangled“ (animovaný Disney)
  • 12:00 - „Turecká kvapka“

Obrázok prostredníctvom spoločnosti 20th Century Fox

  • Štvrtok 26. novembra
  • 7:00 - „Vianoce s Kranks“
  • 10:30 - „Bon Voyage Charlie Brown“
  • 12:00. - „Penguins of Madagascar“
  • 14:00 - „Pocahontas“ (animovaný Disney)
  • 16:00. - „Princezná a žaba“ (Disney Animated)
  • 18:00 - 'Sám doma'
  • 20:30 - „Sám doma 2: Stratený v New Yorku“
  • 12:00 - „Matilda“
  • Piatok 27. novembra
  • 10:30 - „Matilda“
  • 12:30 - „Jingle All The Way 2“
  • 14:30 - „Hrbáč Notre Dame“ (1996) (Disney Animated)
  • 16:30 - „Nočná mora pred Vianocami Tima Burtona“
  • 18:00 - „Ratatouille“ (Disney-Pixar)
  • 20:30 - „Zootopia“ (animovaný Disney)
  • 12:00 - „Simpsonovci“
  • Sobota 28. novembra
  • 7:00 - „Alvin a Chipmunkovia“ (2007)
  • 9:00 - „Alvin a Chipmunkovia: Squeakquel“
  • 11:05 - „Simpsonovci“
  • 11:35 - „Deck the Halls“ (2006)
  • 13:40 - „The Parent Trap“ (1998)
  • 16:50 - „Popoluška“ (2015) (živá akcia)
  • 19:20 - „Moana“ (animovaný Disney)
  • 21:50 - „Kráska a zviera“ (1991) (Disney Animated)
  • 23:55 - „Luskáčik a štyri ríše“ - premiéra v nezávislom formáte
  • Nedeľa 29. novembra
  • 7:00 - „Luskáčik a štyri ríše“
  • 9:10 - „Vianoce s Kranks“
  • 11:20 - „Zamračené, miestami fašírky“
  • 13:25 - „Matilda“
  • 15:30 - „Popoluška“ (2015) (živá akcia)
  • 18:00 - „The Incredibles“ (Disney-Pixar)
  • 20:40 - „Incredibles 2“ (Disney-Pixar) - premiéra v nezávislom formáte
  • 23:20 - „The Goonies“
  • Pondelok 30. novembra
  • 7:00 - „Vianoce s Kranks“
  • 10:30 - „Zamračené, miestami fašírky“
  • 12:30 - 'Príbeh o Popoluške'
  • 14:35 - „The Goonies“
  • 17:10 - „Nočná mora pred Vianocami Tima Burtona“
  • 18:50 - „Hore“ (Disney-Pixar)
  • 20:55 - „Wreck-It Ralph“ (animovaný Disney)
  • 12:00 - „Sneh“