'The Mandalorian', 'Avengers: Endgame', 'Game of Thrones' vedú nominácie spoločnosti vizuálnych efektov
- Kategórie: Správy
Tohtoročný zoznam nominovaných je plný špičkových kandidátov.
Zoznam nominovaných na rok 2020 Ceny spoločnosti Visual Effects Society konečne dorazil. Existuje niekoľko bezprostredných vynikajúcich uchádzačov, vrátane Mandalorian , HBO Hra o tróny , Avengers: Endgame a Netflix Stranger Things . Mandalorian Práca na oživení veľmi rozkošného bábätka Yodu získava rekvizity vo viacerých kategóriách Hra o tróny Práca na ich epických bojových sekvenciách tiež získala náležité uznanie. medzitým Mark Ruffalo Smart Hulk získal nomináciu v kategórii Vynikajúca animovaná postava vo fotoreálnom filme. Stranger Things je uznávaný za svoju prácu na tom, aby skutočne hrubé, desivé stvorenia z Upside Down prežili v 3. sezóne.
Za zmienku tiež stojí, ako veľmi dominantný je Disney vďaka svojim vlastným filmom Leví kráľ a Aladin získavanie nominácií, ale aj prostredníctvom štúdií, ktoré vlastní, vrátane Pixar a Marvel Studios, s Príbeh hračiek 4 a Kapitán Marvel sa dostali aj do tohto zoznamu nominovaných. To znamená, že je tu zahrnutá zdravá škála kategórií, pričom na zozname sú aj videohry, reklamy a študentské projekty.
Viac informácií nájdete v nedávno zverejnených zoznamoch pre Nominanti na cenu BAFTA 2020 a Nominanti na PGA 2020 . Kompletný zoznam nominovaných nájdete nižšie:
Vynikajúce vizuálne efekty vo fotoreálnom prvku
Alita: Bojový anjel
Richard Hollander
Kevin Sherwood
Eric Sindon
Richard Baneham
Bob Trevino
Avengers: Endgame
Daniel DeLeeuw
Jen Underdahl
Russell Earl
Matt Aitken
Daniel Sudick
Muž Blíženec
Bill Westenhofer
Karen Murphy-Mundell
Guy Williams
Sheldon Stopsack
Mark Hawker
Star Wars: The Rise of Skywalker
Roger Guyett
Stacy Bissellová
Patrik Tubach
Neal Scanlan
Dominik Tuohy
Leví kráľ
Robert Legato
Tom Peitzman
Adam Valdez
Andrew R. Jones
Obrázok cez Lucasfilm
Vynikajúce podporné vizuálne efekty vo fotoreálnom prvku
1917
Guillaume Rocheron
Sona Pak
Greg Butler
Vijay Selvam
Dominik Tuohy
Ford v. Ferrari
Olivier Dumont
Kathy Seal
Dave Morley
Malte Sarnes
Mark Byers
Joker
Edwin Rivera
Brice Parker
Mathew Giampa
Bryan Godwin
Jeff Brink
Aeronauti
Louis Morin
Annie Godinová
Christian Kaestner
Ara Khanikian
Mike Dawson
Ír
Paul Helman
Mitch Ferm
Jill Brooksová
Leandro Estebecorena
Jeff Brink
Vynikajúce vizuálne efekty v animovanej funkcii
Zmrazené II
Steve Goldberg
Peter Del Vecho
Mark Hammel
Michael Giaimo
Klaus
Sergio Pablos
Matthew Teevan
Marcin Jakubowski
Szymon Biernacki
Chýbajúci odkaz
Brad Schiff
Travis Knight Steve Emerson
Benoit Dubuc
Film Lego 2
David Burgess
Tim Smith
Mark Theriault
John Rix
Príbeh hračiek 4
Josh Cooley
Mark Nielsen
Bob Moyer
Gary Bruins
Obrázok cez Disney/Pixar
Vynikajúce vizuálne efekty vo fotoreálnej epizóde
Hra o tróny : 'The Bells'
Joe Farmer
Steve Kullback
ted rae
Mohsen Musáví
Sam Conway
Jeho temné materiály : „Boj na smrť“
Russell Dodgson
James Whitlam
Shawn Hillier
Robert Harrington
Lady and the Tramp
Robert Weaver
Christopher Raimo
Arslan Elver
Michael Cozens
Bruno Van Zeebroeck
Stratený vo vesmíre : 'Epizóda: Deväťdesiat sedem:'
Jabbar Raisani
Terron Pratt
Niklas Jacobson
Jurij Stanošek
Paul Benjamin
Stranger Things : „Šiesta kapitola: Mimo sveta“
Paul Graff
Tom Ford
Michael Maher Jr.
kedy končí teória veľkého tresku
Martin Pelletier
Andy Sowers
Mandalorian : 'Dieťa'
Richard Bluff
Abbigail Kellerová
Jason Porter
Hayden Jones
Roy Cancino
Vynikajúce podporné vizuálne efekty vo fotoreálnej epizóde
Černobyľ : '1:23:45'
Max Dennison
Lindsay McFarlane
Clare Cheetham
Paul Jones
Claudius Christian Rauch
Žiť sám so sebou : 'Rád ťa spoznávam'
Jay Worth
Jacqueline Vanden Bussche
Chris Wright
Tristan Zerafa
Pozri : 'Godflame'
Adrian de Wet
Eva Fizzinoglia
Matthew Welford
Peter Chutný
Tom Blacklock
Koruna : 'Aberfan'
Ben Turner
Reece Ewing
David Fleet
Jonathan Wood
Vikingovia : „Čo sa deje v jaskyni“
Dominik Remane
Mike Borrett
Ovidiu Cinazan
Tom Morrison
Paul Byrne
Obrázok cez HBO
Vynikajúce vizuálne efekty v projekte v reálnom čase
Call of Duty Modern Warfare
Charles Chabert
Chris Parise
Attila Zalanyi
Patrik Hagar
Kontrola
Janne Pulkkinen
Elmeri Raitanen
Matti Hämäläinen
James Tottman
Ozubené kolesá 5
árijský Hanbeck
Laura Kippaxová
Greg Mitchell
Stu Maxwell
Mýtus: Zamrznutý príbeh
Jeff Gipson
Nicholas Russell
Brittney Lee
José Luis Gomez Diaz
Vader Immortal: Epizóda I
Ben Snow
Mike Doran
Aaron McBride
Steve Henricks
Vynikajúce vizuálne efekty v reklame
Hymna Presvedčenie
Viktor Müller
Lenka Likárová
Chris Harvey
Peter Marek
Legenda BMW
Michael Gregory
Christian Downes
Tim Kafka
Toya Drechsler
Hennessy: Sedem svetov
Carsten Keller
Selcuk Ergen
Kirill Mirkov
Viliam Laban
najsledovanejšia šou na netflixe
PlayStation: Feel The Power of Pro
Sam Driscoll
Clare Melia
Gary Driver
Štefan Susemihl
Purdey's: Kolibrík
Jules Janaud
Emma Cooková
Matúš Tomáš
Filip Dieťa
Vynikajúce vizuálne efekty v projekte so špeciálnym miestom
Avengers: Damage Control
Michael Koperwas
Šerif Fattouh
Ian Bowie
Kishore Vijay
Curtis Hickman
Jurský svet: Jazda
Hayden Landis
Priateľ Wells
Heath Kraynak
Ellen Coss
Millenium Falcon: Smugglers Run
Asa Kalama
Rob Huebner
Khatsho Orfali
Susan Greenhowová
Star Wars: Rise of the Resistance
Jason Bayever
Patrik Kearney
Carol Nortonová
Bill George
Univerzálna guľa
James Healy
Morgan MacCuish
Ben West
Charlie Bayliss
Vynikajúca animovaná postava vo fotoreálnej funkcii
Bojový anjel Alita : Alita
Michael Cozens
Mark Haenga
Olivier Lesaint
Dejan Momčilovič
Avengers Endgame : Inteligentný Hulk
Kevin Martel
Ebrahim Jahromi
Sven Jensen
Robert Allman
Muž Blíženec : Junior
Príbeh Pavla
Stuart Adcock
Emiliano Padovani
Marco Revelant
Leví kráľ : Jazva
Gabriel Arnold
James Hood
Júlia Friedlová
Daniel Fortheringham
Obrázok cez 20th Century Fox
Vynikajúca animovaná postava v animovanej funkcii
Zmrazené II : The Water Nøkk
Svetla Radivoeva
Marc Bryant
Richard E. Lehmann
akú televíznu šou by som mal sledovať ďalej
Cameron Black
Klaus : Jesper
Yoshimishi Tamura
Alfredo Cassano
Maxime Delalande
Jason Schwartzman
Chýbajúci odkaz : Susan
Rachelle Lambden
Brenda Baumgarten
morgan seno
Benoit Dubuc
Príbeh hračiek 4 : Bo Peep
Radford Hurn
Táňa Krampfertová
George Nguyen
Veža Becki Rocha
Vynikajúca animovaná postava v epizóde alebo projekte v reálnom čase
Lady And The Tramp : Tramp
Thiago Martins
Arslan Elver
Stanislas Paillereau
Martine Chartrandová
Cudzie veci 3 : Tom/Bruce Monster
Joseph Dubé-arsenault
Antoine Barthod
Frederick Gagnon
Xavier Lafarge
Mandalorian : 'Dieťa', Mudhorn
Terry Bannon
Rudy Massar
Hugo Leygnac
Zastrešujúca akadémia : 'Pilot', Pogo
Aidan Martin
Craig Young
Oliver Beierlein
Laurent Herveic
Vynikajúca animovaná postava v reklame
Apex Legends : 'Rozpad', Mirage
Chris Bayol
John Fielding
Derrick Sesson
Nole Murphy
Churchill : Churchie
Martino Madeddu
Filip Monk
Klement Granjon
Jon Wood
Cyberpunk 2077 : Dex
Jonáš Ekman
Jonas Skoog
Marek Madej
Grzegorz Chojnacki
John Lewis : Vzrušivý Edgar, Edgar
Tim Van Hussen
Diarmid Harrison-Murray
Amir Bazzazi
Michael Spracovaný
Vynikajúce vytvorené prostredie vo fotoreálnej funkcii
Aladin : Agrabah
Daniel Schmid
Falk Boje
Stanislav Marek
Kevin George
Alita: Bojový anjel : Železné mesto
John Stevenson-galvin
Ryan Arcus
Mathias Larserud
Mark Tait
Brooklyn bez matky : Penn Station
John Bair
Vance Miller
Sebastian Romero
Steve Sullivan
Star Wars: Vzostup Skywalkera : Púšť Pasaana
Daniele Bigi
Steve Hardy
John Seru
Steven Denyer
Leví kráľ : Pridelands
Marco Rolandi
Luca Bonattiho
Jules Bodenstein
Filippo Preti
Vynikajúce vytvorené prostredie v animovanej funkcii
Zmrazené II : Roklina obrov
Samy Segura
Jay V. Jackson
Justin Cram
Scott Townsend
Ako vycvičiť draka: Skrytý svet : Skrytý svet
Chris Grun
Ronnie Cleland
Ariel Chisholm
Philippe Brochu
Chýbajúci odkaz : Priechod do indickej džungle
Oliver Jones
Phil Brotherton
Nick Mariana
Ralph Procida
Príbeh hračiek 4 : Antique Mall
Hosuk Chang
Andrew Finley
Alison Leafová
Philip Shoebottom
Obrázok cez United Artists
Vynikajúce vytvorené prostredie v epizóde, komerčnom projekte alebo projekte v reálnom čase
Hra o tróny : 'The Iron Throne', Red Keep Plaza
Carlos Patrick Deleon
Alonso Bocanegra Martinez
Marcela Silva
Benjamin Ross
Stratený vo vesmíre : 'Prapas', Priekopa
Filip Engström
Benjamin Bernon
Martin Bergquist
Xuan Prada
kto hral liam neeson vo hviezdnych vojnách
The Dark Crystal: Age Of Resistance : Nekonečný les
Sulé Bryan
Charles Chorein
Christian Waite
Martyn Hawkins
Mandalorian : Mesto Nevarro
Alex Murtaza
Yanick Gaudreau
Marco Trembly
Maryse Bouchardová
Vynikajúca virtuálna kinematografia v projekte CG
Alita: Bojový anjel
Emile Ghorayeb
Simon Young
Nick Epstein
Mike Perry
Leví kráľ
Robert Legato
Caleb Deschanel
Ben Grossmann
Aj Sciutto
Mandalorian : 'Väzeň', The Roost
Richard Bluff
Jason Porter
Landis Fields Iv
Baz Idione
Príbeh hračiek 4
Jean-Claude Kalache
Patrik Lin
Vynikajúci model vo fotoreálnom alebo animovanom projekte
Stratený vo vesmíre : The Resolute
Xuan Prada
Jason Martin
Jonathan Vårdstedt
Eric Andersson
Chýbajúci odkaz : Mandžusko
Todd Alan Harvey
Dan Casey
Katy Hughes
Muž vo vysokom zámku : Raketový vlak
Neil Taylor
Takmer Blume
Ben Mcdougal
Chris Kuhn
Mandalorian : 'Hriech', The Razorcrest
Doug Chiang
Jay Machado
John Goodson
Landis Fields Iv
Vynikajúce simulácie efektov vo fotoreálnej funkcii
Dumbo : Bubble Elephants
Sam Hancock
Victor Glushchenko
Andrej Savčenko
Arthur Moody
Spider-Man: Ďaleko od domova : Molten Man
Adam Gailey
Jakub Santamaria
Jacob Clark
Stephanie Molková
Star Wars: Vzostup Skywalkera
Don Wong
Thibault Gauriau
Goncalo Cababca
Francois Maxence Desplanques
Leví kráľ
David Schneider
Samantha Hiscock
Andy Feery
Kostas Strevlos
Obrázok cez Disney
Vynikajúce simulácie efektov v animovanej funkcii
Ohavné
Alex Timčenko
Domin Lee
Michael Losure
Eric Warren
Zmrazené II
Erin V. Ramos
Scott Townsend
Thomas Wickes
Ratanín Sirinaruemarn
Ako vycvičiť draka: Skrytý svet : Voda a vodopády
Derek Cheung
Baptiste Van Opstal
Youxi Woo
Jason Mayer
Príbeh hračiek 4
Alexis Angelidis
Amit Baadkar
Lyon Liew
Michael Lorenz
Vynikajúce simulácie efektov v epizóde, komerčnom projekte alebo projekte v reálnom čase
Hra o tróny : 'The Bells'
Marcel Kern
Paul Fuller
Ryo Sakaguchi
Thomas Hartmann
Hennessy: Sedem svetov
Selcuk Ergen
Radu Ciubotariu
Andrej Lucio
Vincent Ullmann
Stratený vo vesmíre : 'Precipice', Vodná planéta
Juri Bryan
Hugo Medda
Kristian Olsson
John Perrigo
Cudzie veci 3 : Topiaci sa Tom/Bruce
Nathan Arbuckle
Christian Gaumond
James Dong
Alexandrom Starkovom
Mandalorian : 'Dieťa', Mudhorn
Xavier Martin Ramirez
Ian Baxter
Fabio Siino
Andrea Rose
Vynikajúce skladanie vo funkcii
Alita: Bojový anjel
Adam Bradley
Carlo vypršala
Hirofumi Takeda
ben roberts
Avengers: Endgame
Tim Walker
Blake Winder
Tobias Wiesner
Joerg Bruemmer
Kapitán Marvel : Mladý Nick Fury
Trent Claus
David Moreno Hernandez
Jeremiah Sweeney
Yuki Uehara
Star Wars: Vzostup Skywalkera
Jeff Sutherland
John Galloway
Sam Bassett
Charles Lai
Ír
Nelson Sepulveda
Vincent Papaix
Benjamin O'brien
Christopher Doerhoff
Obrázok cez Marvel Studios
Vynikajúce skladanie v epizóde
Hra o tróny : 'The Bells'
Sean Heuston
Scott Joseph
James Elster
vo hviezdnych vojnách, ktorí sú Reyovými rodičmi
Corinne Teo
Hra o tróny : 'Dlhá noc', Dračia pozemná bitka
Mark Richardson
Darren Christie
Nathan Abbott
Owen Longstaff
Cudzie veci 3 : Starcourt Mall Battle
Simon Lehembre
Andrew Kowbell
Karim El-masry
Mikloš Mesterházy
Strážcovia : 'Pilot', zrkadlo
Nathaniel Larouche
dobrá vaňa
Perunika Yorgová
Mitchell Beaton
Vynikajúce skladanie v reklame
'BMW Legend'
Toya Drechsler
Vivek Tekale
Guillaume Weiss
Alexander Kulikov
„Kŕmenie Ameriky; Som hladný v Amerike
Dan Giraldo
Marcelo Pasqualino
Alexander Koester
'Hennessy; Sedem svetov
Rod Norman
Guillaume Weiss
Alexander Kulikov
Alessandro Granella
'Playstation: Feel The Power Of Pro'
Gary Driver
Štefan Susemihl
Greg Spencer
Theajo Dharan
Vynikajúce špeciálne (praktické) efekty vo fotoreálnom alebo animovanom projekte
Aladin : Čarovný koberec
Mark Holt
Jay Mallet
Will Wyatt
Dickon Mitchell
Hra o tróny : 'The Bells'
Sam Conway
Terry Palmer
Laurence Harvey
Alastair Vardy
Terminátor: Temný osud
Neil Corbould
David Brighton
Ray Ferguson
Keith Dawson
The Dark Crystal: The Age Of Resistance : 'Ona pozná všetky tajomstvá'
Sean Mathiesen
Jon Savage
Toby Froud
Phil Harvey
Obrázok cez Netflix
Vynikajúce vizuálne efekty v študentskom projekte
Pád
Matias Heker
Štefan Moroz
Bradley Cocksedge
Láska a päťdesiat megatónov
Denis Kréz
Josephine Rossová
Paulo Scatena
Luke Loeffler
Oko za oko
Alan Guimont
Thomas Boileau
Malcom Hunt
Robin Courtoise
Krása
Marc Angele
Aleksandra Todorovičová
Pascal Schelbli
Noel Winzen